Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T42SS22008GTN-7ET
APM2T42SS22008GTN-7ET Apacer Memory America
SS220-M242_APM2T42SS22xxxGXN-7XTXX.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 8GB M.2 SLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
Memory Size: 8GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 210mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 60MB/s
Speed - Write: 38MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T42SS22008GTN-7ET Apacer Memory America
Description: SSD 8GB M.2 SLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm, Memory Size: 8GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 210mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 60MB/s, Speed - Write: 38MB/s.