Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80SM21128GFS-6BTMG
APM2T80SM21128GFS-6BTMG
APM2T80SM21128GFS-6BTMG Apacer Memory America
SM210-M280_APM2T80SM21xxxGFXX-6BTMGX_Spec_rev1.0.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 465mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 540MB/s
Speed - Write: 175MB/s
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T80SM21128GFS-6BTMG Apacer Memory America
Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 465mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 540MB/s, Speed - Write: 175MB/s, Part Status: Active.