Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80SS21016GFS-7BTG
APM2T80SS21016GFS-7BTG
APM2T80SS21016GFS-7BTG Apacer Memory America
SS210-M280_APM2T80SS21xxxGFXX-7BTGX.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 16GB M.2 2280 SLC SATA III
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
Memory Size: 16GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 325mA
Form Factor: M.2 2280
Speed - Read: 365MB/s
Speed - Write: 135MB/s
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T80SS21016GFS-7BTG Apacer Memory America
Description: SSD 16GB M.2 2280 SLC SATA III, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 325mA, Form Factor: M.2 2280, Speed - Read: 365MB/s, Speed - Write: 135MB/s.