Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80SS21064GFS-6BTG
APM2T80SS21064GFS-6BTG
APM2T80SS21064GFS-6BTG Apacer Memory America
SS210-M280_APM2T80SS21xxxGFXX-6BTGX_Spec_rev1.0.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SATA M.2 2280 SLC 64GB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 615mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 545MB/s
Speed - Write: 440MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T80SS21064GFS-6BTG Apacer Memory America
Description: SATA M.2 2280 SLC 64GB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 615mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 545MB/s, Speed - Write: 440MB/s.