Produkte > UNITED CHEMI-CON > APMA250ARA220MF30S
APMA250ARA220MF30S
APMA250ARA220MF30S United Chemi-Con
United-Chemi-Con-1511190.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Organic Polymer Capacitors 22uF 20% 25V Super Low ESR
auf Bestellung 1653 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details APMA250ARA220MF30S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.286" L x 0.276" W (7.20mm x 7.00mm), Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APMA250ARA220MF30S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APMA250ARA220MF30S Hersteller : Chemi-Con PMA_Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.286" L x 0.276" W (7.20mm x 7.00mm)
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V