Produkte > UNITED CHEMI-CON > APS-200ELL151MJC5S
APS-200ELL151MJC5S
APS-200ELL151MJC5S United Chemi-con
84645784131475cat_db_al.cgieejppdfnameps.cgieejppdfnameps.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Polymer 150uF 20VDC 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.02 Ohm 4320mA 15000h 105°C Bulk
auf Bestellung 680 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS-200ELL151MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.32 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS-200ELL151MJC5S APS-200ELL151MJC5S Hersteller : Chemi-Con united chemi-con_unch-s-a0000646796-1.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20volts 150uF
auf Bestellung 920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
APS-200ELL151MJC5S APS-200ELL151MJC5S Hersteller : Chemi-Con PS%20Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.32 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1244 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
APS-200ELL151MJC5S APS-200ELL151MJC5S Hersteller : United Chemi-con 84645784131475cat_db_al.cgieejppdfnameps.cgieejppdfnameps.pdf Cap Aluminum Polymer 150uF 20VDC 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.02 Ohm 4320mA 15000h 105°C Bulk