Produkte > APACER > APS18AFA128G-6BTM1G
APS18AFA128G-6BTM1G
APS18AFA128G-6BTM1G Apacer
SM210-18_APS18AXAxxxG-6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf
Hersteller: Apacer
Solid State Drives - SSD 1.8" SATA3 SSD SM210-18 MLC 128GB DEVSLP 5V 15nm
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS18AFA128G-6BTM1G Apacer
Description: SSD 128GB 1.8" SLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 470mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 555MB/s, Speed - Write: 440MB/s.
Weitere Produktangebote APS18AFA128G-6BTM1G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS18AFA128G-6BTM1G APS18AFA128G-6BTM1G Hersteller : Apacer Memory America SM210-18_APS18AXAxxxG-6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf Description: SSD 128GB 1.8" SLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 470mA
Form Factor: 1.8"