Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS18AFA256G-6BTM1GWL
APS18AFA256G-6BTM1GWL
APS18AFA256G-6BTM1GWL Apacer Memory America
SM210-18_APS18AXAxxxG-6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 256GB 1.8" MLC SATAIII-5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V, 5V
Current - Max: 530mA
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 520MB/s
Speed - Write: 350MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS18AFA256G-6BTM1GWL Apacer Memory America
Description: SSD 256GB 1.8" MLC SATAIII-5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, 5V, Current - Max: 530mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 520MB/s, Speed - Write: 350MB/s.
Weitere Produktangebote APS18AFA256G-6BTM1GWL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS18AFA256G-6BTM1GWL APS18AFA256G-6BTM1GWL Hersteller : Apacer SM210_18_APS18AXAxxxG_6XTM1GXX_Spec_rev1_6-3043772.pdf Solid State Drives - SSD 1.8" SATA3 SSD SM210-18 MLC 256GB DEVSLP 3.3V 15nm Extended Temp