Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS25AF7064G-6BTT
APS25AF7064G-6BTT
APS25AF7064G-6BTT Apacer Memory America
SS210-25_APS25AFXxxxG-6XTXT_Spec_v2.6.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 440mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 530MB/s
Speed - Write: 440MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS25AF7064G-6BTT Apacer Memory America
Description: SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 440mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 530MB/s, Speed - Write: 440MB/s.
Weitere Produktangebote APS25AF7064G-6BTT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS25AF7064G-6BTT APS25AF7064G-6BTT Hersteller : Apacer SS210_25_APS25AFXxxxG_6XTXT_Spec_v2_6-2952645.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SATA3 SSD 7mm Housing SLC Standard Speed 64GB