Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS25AF7512G-6BTM1GWT
APS25AF7512G-6BTM1GWT
APS25AF7512G-6BTM1GWT Apacer Memory America
SM210-25_APS25AFXxxxG-6XTM1XXT_Spec_v2.6.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 512GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 710mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 490MB/s
Speed - Write: 470MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS25AF7512G-6BTM1GWT Apacer Memory America
Description: SSD 512GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 710mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 490MB/s, Speed - Write: 470MB/s.
Weitere Produktangebote APS25AF7512G-6BTM1GWT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS25AF7512G-6BTM1GWT APS25AF7512G-6BTM1GWT Hersteller : Apacer SM210_25_APS25AFXxxxG_6XTM1XXT_Spec_v2_6-2932602.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SATA SSD 15nm MLC DEVSLP 512GB 7mm Plastic Housing Extended Temp