Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS25AFB016G-6BTT
APS25AFB016G-6BTT
APS25AFB016G-6BTT Apacer Memory America
SS210-25_APS25AFXxxxG-6XTXT_Spec_v2.6.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 16GB 2.5" SLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Size: 16GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 190mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 135MB/s
Speed - Write: 115MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS25AFB016G-6BTT Apacer Memory America
Description: SSD 16GB 2.5" SLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 190mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 135MB/s, Speed - Write: 115MB/s.
Weitere Produktangebote APS25AFB016G-6BTT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS25AFB016G-6BTT APS25AFB016G-6BTT Hersteller : Apacer SS210_25_APS25AFXxxxG_6XTXT_Spec_v2.6.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SATA3 SSD SS210-25 9.5mm Metal Housing SLC High Speed Thermal Sensor DEVSLP 16GB /Replacement: APS25AFB016G-7BTT