Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS25AFB032G-6DTM1GWT
APS25AFB032G-6DTM1GWT
APS25AFB032G-6DTM1GWT Apacer Memory America
SU210-25_APS25AFXxxxG-6DTM1GXT_Spec_v1.8.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 32GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 335mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 525MB/s
Speed - Write: 290MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS25AFB032G-6DTM1GWT Apacer Memory America
Description: SSD 32GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 335mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 525MB/s, Speed - Write: 290MB/s.