Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS25AFB256G-6DTM1GT
APS25AFB256G-6DTM1GT
APS25AFB256G-6DTM1GT Apacer Memory America
SU210-25_APS25AFXxxxG-6DTM1GXT_Spec_v1.8.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 530mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 550MB/s
Speed - Write: 465MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS25AFB256G-6DTM1GT Apacer Memory America
Description: SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 530mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 465MB/s.
Weitere Produktangebote APS25AFB256G-6DTM1GT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS25AFB256G-6DTM1GT APS25AFB256G-6DTM1GT Hersteller : Apacer SU210_25_APS25AFXxxxG_6DTM1GXT_Spec_v1_8-3043378.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SATA SSD SU210-25 9.5mm Metal Housing SLC-LITE 256GB