APSA100ELL471MJB5S
PSA_Series_REV_05_2013.pdf
Produktcode: 144757
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
Preis
APSA100ELL471MJB5S APSA100ELL471MJB5S Hersteller : Chemi-Con PSA_Series_REV_05_2013.pdf Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.65 A @ 100 kHz
auf Bestellung 657 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
APSA100ELL471MJB5S APSA100ELL471MJB5S Hersteller : United Chemi-Con NIPCS02069_1-2524716.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 470uF 20%