Produkte > CHEMI-CON > APSC6R3ELL471MH08S
APSC6R3ELL471MH08S
APSC6R3ELL471MH08S Chemi-Con
PSCLL_e-2507376.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 6.3 Volt
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSC6R3ELL471MH08S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSC6R3ELL471MH08S APSC6R3ELL471MH08S Hersteller : Chemi-Con PSCLL-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.7 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
APSC6R3ELL471MH08S APSC6R3ELL471MH08S Hersteller : United Chemi-Con PSCLL_e-2507376.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 470uF 6.3 Volt
APSC6R3ELL471MH08S Hersteller : United Chemi-Con(UCC) PSC_Chemi-Con.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С, мкФ = 470, Uном, В = 6,3, Точн, % = 20, ESR, мОм = 8, Ir = 5,7 А, Rm, мм = 3,5, Габ. розм, мм = 8 x 8, Тексп, °С = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори