Produkte > UNITED CHEMI-CON > APSC6R3ETD471MH08S
APSC6R3ETD471MH08S
APSC6R3ETD471MH08S United Chemi-Con
PSCLL_e-2507376.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470UF 6.3V RADIAL
auf Bestellung 1459 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSC6R3ETD471MH08S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 50V SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSC6R3ETD471MH08S APSC6R3ETD471MH08S Hersteller : Chemi-Con PSCLL-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 470UF 6.3V RADIAL
auf Bestellung 445 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
APSC6R3ETD471MH08S APSC6R3ETD471MH08S Hersteller : Chemi-Con PSCLL-e.PDF Description: CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 50V SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.7 A @ 100 kHz