Produkte > UNITED CHEMI-CON > APSG200ELL121MF05S
APSG200ELL121MF05S
APSG200ELL121MF05S United Chemi-con
psgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Polymer 120uF 20VDC 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 0.02 Ohm 3200mA 15000h 105°C Bulk
auf Bestellung 2040 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 240
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSG200ELL121MF05S United Chemi-con
Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSG200ELL121MF05S APSG200ELL121MF05S Hersteller : Chemi-Con PSGLL_e-2507380.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20Volts 120uF 0.2
auf Bestellung 1998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
APSG200ELL121MF05S APSG200ELL121MF05S Hersteller : Chemi-Con PSGLL-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 16
APSG200ELL121MF05S APSG200ELL121MF05S Hersteller : United Chemi-Con PSGLL_e-2507380.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20Volts 120uF 0.2