Produkte > UNITED CHEMI-CON > APSG200ELL681MJB5S
APSG200ELL681MJB5S
APSG200ELL681MJB5S United Chemi-Con
PSGLL_e-2507380.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 20Volts 680uF 0.2
auf Bestellung 1946 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSG200ELL681MJB5S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 20V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.4 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSG200ELL681MJB5S APSG200ELL681MJB5S Hersteller : Chemi-Con PSGLL-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 20V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.4 A @ 100 kHz