Produkte > CHEMI-CON > APSG250ELL221MHB5S
APSG250ELL221MHB5S
APSG250ELL221MHB5S Chemi-Con
PSGLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.65 A @ 100 kHz
auf Bestellung 12277 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSG250ELL221MHB5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.65 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APSG250ELL221MHB5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSG250ELL221MHB5S APSG250ELL221MHB5S Hersteller : Chemi-Con PSGLL_e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 220uF 20% Tol.