Produkte > KYOCERA AVX > APV1012681M025R
APV1012681M025R
APV1012681M025R KYOCERA AVX
Hersteller: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 680uF 2000Hours ESR=19mOhms 20%
auf Bestellung 3970 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details APV1012681M025R KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12.5mm; 680uF; 25VDC; 3.4A; SMD; ESR: 19mΩ; APV, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: APV, Operating current: 3.4A, Height: 12.5mm, Diameter: 10mm, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 19mΩ.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APV1012681M025R Hersteller : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 680uF 25VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.019 Ohm 3400mA 2000h 105°C T/R
Mindestbestellmenge: 500
Produkt ist nicht verfügbar
APV1012681M025R APV1012681M025R Hersteller : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 12.5mm; 680uF; 25VDC; 3.4A; SMD; ESR: 19mΩ; APV
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: APV
Operating current: 3.4A
Height: 12.5mm
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 19mΩ