Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXA100ARA100MD55G
APXA100ARA100MD55G
APXA100ARA100MD55G United Chemi-Con
9050063274d9b1ab0f3846-1280636.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 10 Volt
auf Bestellung 6405 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXA100ARA100MD55G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 220mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXA100ARA100MD55G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXA100ARA100MD55G APXA100ARA100MD55G Hersteller : Chemi-Con PXARA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 220mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V