Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXA160ARA220ME60G
APXA160ARA220ME60G
APXA160ARA220ME60G United Chemi-Con
PXARA_e-2507321.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22UF 16V SMD CAN SNBI
auf Bestellung 498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXA160ARA220ME60G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.21 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXA160ARA220ME60G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXA160ARA220ME60G APXA160ARA220ME60G Hersteller : Chemi-Con PXARA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.21 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V