Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXA160ARA331MJC0G
APXA160ARA331MJC0G
APXA160ARA331MJC0G United Chemi-Con
PXARA_e-2507321.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 330uF 10X12.2
auf Bestellung 2452 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXA160ARA331MJC0G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.05 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXA160ARA331MJC0G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXA160ARA331MJC0G APXA160ARA331MJC0G Hersteller : Chemi-Con PXARA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.05 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
APXA160ARA331MJC0G APXA160ARA331MJC0G Hersteller : Chemi-Con PXARA_e.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 330uF 10X12.2