Produkte > CHEMI-CON > APXA200ARA820MJ80G
APXA200ARA820MJ80G
APXA200ARA820MJ80G Chemi-Con
PXARA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 20V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm)
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXA200ARA820MJ80G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 20V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm), Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXA200ARA820MJ80G APXA200ARA820MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXARA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 20V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 979 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
APXA200ARA820MJ80G APXA200ARA820MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXARA_e.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20V 82uF 10X7.7
auf Bestellung 274 Stücke:
APXA200ARA820MJ80G Hersteller : United Chemi-Con 9050063274d9b1ab0f3846-1280636.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20V 82uF 10X7.7