Produkte > CHEMI-CON > APXA4R0ARA331MH70G
APXA4R0ARA331MH70G
APXA4R0ARA331MH70G Chemi-Con
PXARA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.02 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2755 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXA4R0ARA331MH70G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.02 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXA4R0ARA331MH70G APXA4R0ARA331MH70G Hersteller : Chemi-Con PXARA_e-2507321.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4Volts 330uF 20%
auf Bestellung 1805 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
APXA4R0ARA331MH70G APXA4R0ARA331MH70G Hersteller : United Chemi-Con 9050063274d9b1ab0f3846-1280636.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4Volts 330uF 20%
APXA4R0ARA331MH70G APXA4R0ARA331MH70G Hersteller : Chemi-Con PXARA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V