Produkte > CHEMI-CON > APXE100ARA680ME61G
APXE100ARA680ME61G
APXE100ARA680ME61G Chemi-Con
PXERA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.31 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXE100ARA680ME61G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.31 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXE100ARA680ME61G APXE100ARA680ME61G Hersteller : Chemi-Con PXERA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 10 Volt
auf Bestellung 1743 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
APXE100ARA680ME61G APXE100ARA680ME61G Hersteller : Chemi-Con PXERA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 9
APXE100ARA680ME61G APXE100ARA680ME61G Hersteller : United Chemi-Con PXERA_e-2507384.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 10 Volt