Produkte > CHEMI-CON > APXE160ARA820MF80G
APXE160ARA820MF80G
APXE160ARA820MF80G Chemi-Con
PXERA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz
auf Bestellung 268 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXE160ARA820MF80G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXE160ARA820MF80G APXE160ARA820MF80G Hersteller : United Chemi-Con PXERA_e-2507384.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 16 Volt
auf Bestellung 325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
APXE160ARA820MF80G APXE160ARA820MF80G Hersteller : Chemi-Con PXERA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
APXE160ARA820MF80G APXE160ARA820MF80G Hersteller : Chemi-Con PXERA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 16 Volt