Produkte > CHEMI-CON > APXG200ARA181MH70G
APXG200ARA181MH70G
APXG200ARA181MH70G Chemi-Con
PXGRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG200ARA181MH70G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG200ARA181MH70G APXG200ARA181MH70G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 4516 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
APXG200ARA181MH70G APXG200ARA181MH70G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 20V 180uF 20% Tol.
Mindestbestellmenge: 2
APXG200ARA181MH70G APXG200ARA181MH70G Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-775864.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 20V 180uF 20% Tol.