Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXG200ARA270ME46G
APXG200ARA270ME46G
APXG200ARA270ME46G United Chemi-Con
PXGRA_e-2507364.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 20Volts 27uF 5X5
auf Bestellung 818 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG200ARA270ME46G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 27UF 20% 20V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 27 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.77 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXG200ARA270ME46G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG200ARA270ME46G APXG200ARA270ME46G Hersteller : United Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 27UF 20% 20V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.77 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 20 V