Produkte > CHEMI-CON > APXG200ARA391MJ80G
APXG200ARA391MJ80G
APXG200ARA391MJ80G Chemi-Con
PXGRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.65 A @ 100 kHz
auf Bestellung 11500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG200ARA391MJ80G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 390 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.65 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG200ARA391MJ80G APXG200ARA391MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 11520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
APXG200ARA391MJ80G APXG200ARA391MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 20V 390uF 20% Tol.
auf Bestellung 108 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
APXG200ARA391MJ80G APXG200ARA391MJ80G Hersteller : United Chemi-Con al-pxg-e-170401-1280670.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20V 390uF 20% Tol.