Produkte > CHEMI-CON > APXG250ARA101MHA0G
APXG250ARA101MHA0G
APXG250ARA101MHA0G Chemi-Con
PXGRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.3 A @ 100 kHz
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG250ARA101MHA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.3 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG250ARA101MHA0G APXG250ARA101MHA0G Hersteller : United Chemi-con pxgra-e.pdf Cap Aluminum Polymer 100uF 25VDC 20%( 8 X 10mm) SMD 0.024 Ohm 3300mA 15000h 105°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
APXG250ARA101MHA0G APXG250ARA101MHA0G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 13
APXG250ARA101MHA0G APXG250ARA101MHA0G Hersteller : Chemi-Con PXGRA_e-2507364.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 100uF 20% Tol.
auf Bestellung 669 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 996 Stücke:
Mindestbestellmenge: 41