Produkte > CHEMI-CON > APXG250ARA121MHA0G
APXG250ARA121MHA0G
APXG250ARA121MHA0G Chemi-Con
PXGRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz
auf Bestellung 582 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG250ARA121MHA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG250ARA121MHA0G Hersteller : United Chemi-con PXGRA-e.PDF Cap Aluminum Polymer 120uF 25VDC 20% (8 X 10mm) SMD 0.022 Ohm 3500mA 15000h 105C T/R
auf Bestellung 485 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
APXG250ARA121MHA0G APXG250ARA121MHA0G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
APXG250ARA121MHA0G APXG250ARA121MHA0G Hersteller : Chemi-Con PXGRA_e-2507364.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 120uF 20% Tol.