Produkte > CHEMI-CON > APXG250ARA151MJ80G
APXG250ARA151MJ80G
APXG250ARA151MJ80G Chemi-Con
PXGRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.4 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG250ARA151MJ80G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.4 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG250ARA151MJ80G APXG250ARA151MJ80G Hersteller : United Chemi-con pxgra-e.pdf Cap Aluminum Polymer 150uF 25VDC 20%( 10 X 7.7mm) SMD 0.025 Ohm 3400mA 15000h 105°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
APXG250ARA151MJ80G APXG250ARA151MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 10
auf Bestellung 970 Stücke:
Mindestbestellmenge: 65
Mindestbestellmenge: 65
APXG250ARA151MJ80G APXG250ARA151MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 150uF 20% Tol.
Mindestbestellmenge: 2