Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXG250ARA220MF45G
APXG250ARA220MF45G
APXG250ARA220MF45G United Chemi-con
pxgra-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Polymer 22uF 25VDC 20%( 6.3 X 4.4mm) SMD 0.045 Ohm 2350mA 3000h 105°C T/R
auf Bestellung 4900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 309
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG250ARA220MF45G United Chemi-con
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.35 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG250ARA220MF45G APXG250ARA220MF45G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.35 A @ 100 kHz
auf Bestellung 561 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
APXG250ARA220MF45G APXG250ARA220MF45G Hersteller : Chemi-Con PXGRA_e-2507364.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 22uF 20% Tol.
auf Bestellung 3139 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
APXG250ARA220MF45G APXG250ARA220MF45G Hersteller : United Chemi-con pxgra-e.pdf Cap Aluminum Polymer 22uF 25VDC 20%( 6.3 X 4.4mm) SMD 0.045 Ohm 2350mA 3000h 105°C T/R
Mindestbestellmenge: 63
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V