Produkte > CHEMI-CON > APXG250ARA221MJA0G
APXG250ARA221MJA0G
APXG250ARA221MJA0G Chemi-Con
PXGRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.8 A @ 100 kHz
auf Bestellung 10500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG250ARA221MJA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.8 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG250ARA221MJA0G APXG250ARA221MJA0G Hersteller : United Chemi-con pxgra-e.pdf Cap Aluminum Polymer 220uF 25VDC 20%( 10 X 10mm) SMD 0.02 Ohm 3800mA 15000h 105°C T/R
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 85
APXG250ARA221MJA0G APXG250ARA221MJA0G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 8
APXG250ARA221MJA0G APXG250ARA221MJA0G Hersteller : Chemi-Con PXGRA_e-2507364.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 220uF 20% Tol.
auf Bestellung 219 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 435 Stücke:
Mindestbestellmenge: 39
Produkt ist nicht verfügbar