Produkte > CHEMI-CON > APXG250ARA270ME61G
APXG250ARA270ME61G
APXG250ARA270ME61G Chemi-Con
PXGRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.45 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG250ARA270ME61G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 27 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.45 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG250ARA270ME61G APXG250ARA270ME61G Hersteller : United Chemi-con pxgra-e.pdf Cap Aluminum Polymer 27uF 25VDC 20%( 5 X 5.8mm) SMD 0.04 Ohm 2450mA 15000h 105°C T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
APXG250ARA270ME61G APXG250ARA270ME61G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 19
APXG250ARA270ME61G APXG250ARA270ME61G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 25Volts 27uF 5X6
Mindestbestellmenge: 3
Mindestbestellmenge: 95