Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXG250ARA820MH80G
APXG250ARA820MH80G
APXG250ARA820MH80G United Chemi-con
cat_db_al.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Polymer 82uF 25VDC 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.026 Ohm 3100mA 15000h 105°C T/R
auf Bestellung 550 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXG250ARA820MH80G United Chemi-con
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.1 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXG250ARA820MH80G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXG250ARA820MH80G APXG250ARA820MH80G Hersteller : Chemi-Con PXGRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.1 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
APXG250ARA820MH80G APXG250ARA820MH80G Hersteller : Chemi-Con PXGRA_e-2507364.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 82uF 20% Tol.