Produkte > CHEMI-CON > APXH100ARA331MJ80G
APXH100ARA331MJ80G
APXH100ARA331MJ80G Chemi-Con
PXHRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.7 A @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXH100ARA331MJ80G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXH100ARA331MJ80G APXH100ARA331MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXHRA_e-2507372.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10Volts 330uF 20%
auf Bestellung 488 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
APXH100ARA331MJ80G APXH100ARA331MJ80G Hersteller : Chemi-Con PXHRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 697 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
APXH100ARA331MJ80G APXH100ARA331MJ80G Hersteller : United Chemi-Con PXHRA_e-2507372.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10Volts 330uF 20%