Produkte > CHEMI-CON > APXH200ARA220MF60G
APXH200ARA220MF60G
APXH200ARA220MF60G Chemi-Con
PXHRA_e-2507372.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 20Volts 22uF 20%
auf Bestellung 529 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXH200ARA220MF60G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.65 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXH200ARA220MF60G APXH200ARA220MF60G Hersteller : United Chemi-Con PXHRA_e-2507372.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 20Volts 22uF 20%
auf Bestellung 1106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
APXH200ARA220MF60G APXH200ARA220MF60G Hersteller : Chemi-Con PXHRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.65 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V