Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXS160ARA220ME61G
APXS160ARA220ME61G
APXS160ARA220ME61G United Chemi-Con
PXSRA_e-2507345.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16Volts 22uF 5X6
auf Bestellung 468 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXS160ARA220ME61G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.06 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXS160ARA220ME61G APXS160ARA220ME61G Hersteller : Chemi-Con PXSRA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.06 A @ 100 kHz
auf Bestellung 970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
APXS160ARA220ME61G APXS160ARA220ME61G Hersteller : Chemi-Con PXSRA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 16Volts 22uF 5X6
auf Bestellung 442 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V