Produkte > PANASONIC > AQH1213AZ
AQH1213AZ
AQH1213AZ Panasonic
2787fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.6A 600V AC-OUT 7-Pin DIP SMD T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQH1213AZ Panasonic
Description: SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.21VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 600 mA, Approval Agency: cURus, VDE, Supplier Device Package: 8-SMD, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AQH1213AZ AQH1213AZ Hersteller : Panasonic Electric Works 2787 Description: SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.21VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 600 mA
Supplier Device Package: 8-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 600 V
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Approval Agency: cURus, VDE
auf Bestellung 965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 1374 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
AQH1213AZ AQH1213AZ Hersteller : Panasonic 2787fileversion.pdf Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.6A 600V AC-OUT 7-Pin DIP SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.21VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 600 mA
Approval Agency: cURus, VDE
Supplier Device Package: 8-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 600 V