AQV257AX
AQV257AX Panasonic Electric Works
semi_eng_he1a_aqv25.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.14VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 250 mA
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 4 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Approval Agency: UR
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQV257AX Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.14VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 250 mA, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 200 V, On-State Resistance (Max): 4 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: UR.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AQV257AX AQV257AX Hersteller : Panasonic semi_eng_he1a_aqv25.pdf PhotoMOS Relay SSR 50mA 1.5V DC-IN 0.25A 200V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
AQV257AX AQV257AX Hersteller : Panasonic Electric Works semi_eng_he1a_aqv25.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.14VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 250 mA
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
Approval Agency: UR
auf Bestellung 2761 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
AQV257AX AQV257AX Hersteller : Panasonic Industrial Devices semi_eng_he1a_aqv25.pdf Solid State Relays - PCB Mount 200v 250mA DIP Form A Norm-Open