Produkte > PANASONIC > AQY221N5TY
AQY221N5TY
AQY221N5TY Panasonic
semi_eng_rf1a_aqy22_t_cr3.pdf
Hersteller: Panasonic
Relay SSR 50mA 1.5V DC-IN 0.18A 20V AC/DC-OUT 4-Pin VSSOP T/R
auf Bestellung 391 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQY221N5TY Panasonic
Description: SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-20V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD (0.071", 1.80mm), Output Type: AC, DC (RF), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.14VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: SMD (SMT) Tab, Load Current: 180 mA, Supplier Device Package: 4-VSSOP, Voltage - Load: 0 V ~ 20 V, On-State Resistance (Max): 4.5 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2820 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AQY221N5TY AQY221N5TY Hersteller : Panasonic semi_eng_rf1a_aqy22_t_cr3.pdf Relay SSR 50mA 1.5V DC-IN 0.18A 20V AC/DC-OUT 4-Pin VSSOP T/R
auf Bestellung 76 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
AQY221N5TY AQY221N5TY Hersteller : Panasonic Electric Works semi_eng_rf1a_aqy22_t_cr3.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-20V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD (0.071", 1.80mm)
Output Type: AC, DC (RF)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.14VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Load Current: 180 mA
Supplier Device Package: 4-VSSOP
Voltage - Load: 0 V ~ 20 V
On-State Resistance (Max): 4.5 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 50
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC (RF)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.14VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Load Current: 180 mA
Voltage - Load: 0 V ~ 20 V
Mindestbestellmenge: 2