Produkte > PANASONIC > ARA200A12
ARA200A12
ARA200A12 Panasonic
463_fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 12VDC 1A DPDT(14.7x11.5x5.9)mm SMD
auf Bestellung 111 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARA200A12 Panasonic
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARA200A12 ARA200A12 Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ra.pdf High Frequency / RF Relays 1GHZ DPDT 12VDC 1A SMD
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ARA200A12 ARA200A12 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 280 Stücke:
ARA200A12 Hersteller : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
ARA200A12 ARA200A12 Hersteller : Panasonic 463_fileversion.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(14.7x11.5x5.9)mm SMD