ARA200A24
ARA200A24 Panasonic Industrial Devices
mech_eng_ra.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays 2 Form C, 24VDC 2 Form C
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARA200A24 Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARA200A24 Hersteller : Panasonic mech_eng_ra.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(14.7x11.5x5.9)mm SMD
auf Bestellung 135 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ARA200A24 Hersteller : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
ARA200A24 ARA200A24 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC