Produkte > NAIS > ARA200A48
ARA200A48 NAIS
mech_eng_ra.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARA200A48 NAIS
Description: RELAY RF DPDT 1A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 6.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Weitere Produktangebote ARA200A48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARA200A48 ARA200A48 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 6.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Produkt ist nicht verfügbar
ARA200A48 ARA200A48 Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ra.pdf High Frequency / RF Relays 2 Form C, 48VDC 2 Form C