Produkte > NAIS > ARA210A24
ARA210A24 NAIS
mech_eng_ra.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARA210A24 NAIS
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 4.2 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Weitere Produktangebote ARA210A24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARA210A24 ARA210A24 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 4.2 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Produkt ist nicht verfügbar
ARA210A24 ARA210A24 Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ra.pdf High Frequency / RF Relays RELAY 1COIL LATCH 24VDC 1GHZ SMD