Produkte > PANASONIC > ARE10A12
ARE10A12
ARE10A12 Panasonic
183113_fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 12VDC 0.5ADC SPDT(20.2x13.2x9.6)mm SMD
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARE10A12 Panasonic
Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote ARE10A12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARE10A12
Produktcode: 167760
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
discon2021e_re1.pdf Relais
Produkt ist nicht verfügbar
ARE10A12 ARE10A12 Hersteller : Panasonic Electric Works discon2021e_re1.pdf Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC