Produkte > VIKING > ARG03DTC1004
ARG03DTC1004
ARG03DTC1004 Viking
ARG REV A5-190522.pdf
Hersteller: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1MΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; -55÷155°C
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 1MΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 150V
Mounting: SMD
Manufacturer series: ARG
Operating temperature: -55...155°C
auf Bestellung 5200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARG03DTC1004 Viking
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1MΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1MΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 150V, Mounting: SMD, Manufacturer series: ARG, Operating temperature: -55...155°C.