ARJ20A12Z
ARJ20A12Z Panasonic Electric Works
mech_eng_rj.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 300MA 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 300 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARJ20A12Z Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 300MA 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 300 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARJ20A12Z ARJ20A12Z Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_rj.pdf Description: RELAY RF DPDT 300MA 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
auf Bestellung 866 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ARJ20A12Z ARJ20A12Z Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_rj.pdf High Frequency / RF Relays 2 Form C, 12VDC 10mA 10VDC 50ohms